Menu
image/svg+xml

Videi draudzīgu produktu un risinājumu koncepts Consolis uzņēmumos

Uzņēmumā Consolis esam izvirzījuši mērķi radīt ilgtspējīgu vidi, kas mūsu jomā galvenokārt nozīmē nodrošināt tirgū CO2 neitrālus produktus un risinājumus. Tas ir izaicinājumu pilns ceļojums, taču katrs solis ceļā uz mūsu mērķi ir izšķirošs nākotnei. Mūsu visu ieguldījums un attieksme ir svarīga – tā kā mūsu produkti un risinājumi bieži kalpo kā ēku mugurkauls, arī mums pašiem ir jābūt mugurkaulam, lai uzņemtos šo atbildību un patiesi rūpētos par vidi un virzītos uz ilgtspējīgu nākotni.
"Uzņēmumā Consolis mēs darām visu iespējamo, lai panāktu pārmaiņas — mūsu darbiniekiem, planētai un vietējiem iedzīvotājiem. Mēs to darām, samazinot savu ietekmi uz vidi, uzlabojot resursu izmantošanas efektivitāti visā vērtību ķēdē un piedāvājot daudzveidīgu, vienlīdzīgu un iekļaujošu darba vietu, kurā cilvēkiem ir iespēja augt. Mēs esam apņēmušies atbalstīt ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus, kas ir mūsu biznesa virzītājspēks.

Consolis starptautiskā iesaistīšanās un apņemšanās nodrošina, ka mūsu centieniem vides jomā ir reāla ietekme un rezutāts un tie virza mūs pareizajā virzienā:

🌎 Līdz 2030. gadam tirgū ienāks klimatneitrāls betons, un mūsu ilgtermiņa vīzija ir, ka visam betonam jābūt klimatneitrālam. Uzņēmumā Consolis mēs esam ieviesuši Consolis Green Spine Line® — mūsu sertificētos saliekamos risinājumus ar vismaz 15% zemāku CO2 emisiju par vietējiem nozares standartiem.
🌎Uzņēmumā Consolis mēs esam apņēmības pilni uzņemties vadību mūsu nozares ilgtspējīgā pārveidē, lai līdz 2050. gadam kļūtu par klimatneitrālu.
🌎Uzņēmumā Consolis mēs esam apņēmušies palielināt izstrādājuma apriti - Pārstrādājot un atkārtoti izmantojot betonu, mēs varam samazināt neapstrādātu izejmateriālu izmantošanu un vēl vairāk samazināt ietekmi uz vidi.
🌎 Mēs virzām sevi un savu nozari uz priekšu, mūsu centieni vides jomā tiek mērīti ar Produktu vides deklarācijām (EPD).
🌎 87 procenti Consolis saliekamā betona izstrādājumu tiek ražoti 36 rūpnīcās, kurās ir ieviesta sertificēta vides pārvaldības sistēma (ISO 14001).
🌎 CODE Standarta vide — lielākajā daļā mūsu ražotņu tiek izmantota Consolis paša LEAN tipa kocepts, kas nodrošina, ka ražošanas laikā tiek ievēroti Consolis augstie standarti.
🌎 Mūsu darbinieku, partneru, klientu vai ikviena, kas apmeklē mūsu ražotnes, labklājība ir mūsu galvenā prioritāte, un mēs darām visu, lai nodrošinātu nulle negadījumu kultūru.
🌎 Mēs esam apņēmušies būt pievilcīgs darba devējs ar drošām, uz sadarbību balstītām darba vietām un vidi, kurā cilvēki un komandas sasniedz lieliskus rezultātus.

Noskatieties un noklausieties Consolis grupas izpilddirektora Mikael Stöhr video un lasiet vairāk par šo tēmu
Consolis ilgtspējība

Consolis Latvija vides deklarācijas

Consolis Latvija ir apņēmies sniegt ieguldījumu videi draudzīgas un ilgtspējīgas nākotnes veidošanā. Consolis Baltija biznesa vienībai, kurā ietilpst arī Consolis Latvija, tika piešķirtas vides produktu deklarācijas (EPD). Trešās puses izdotie dokumenti sniedz pārskatu par Consolis Latvija ražoto dzelzsbetona elementu ietekmi uz vidi.
All rights reserved © 2024 Consolis Latvija SIA Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down