Menu

Privātuma politika un sīkdatnes

image/svg+xml

Lietošana, privātuma politika un sīkdatņu izmantošana https://www.consolis.lv/

Spēkā no 04.04.2022

1. Sia Consolis Latvija personas datu apstrādes process

Consolis Latvija apstrādā šādus klienta datus: Vārds un uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese. Ar personu saistītā personiskā pieprasījuma informācija un datums.

2. Klienta personas datu (datu) apstrādes mērķi.

Consolis Latvija apstrādā 1. punktā aprakstītos klienta personas datus šādiem mērķiem:

1. Consolis Latvija klientu bāzes izveide un vadīšana;
2. jaunu pakalpojumu piedāvāšana klientam;
3. Consolis Latvija pakalpojumu analīze un uzlabošana;
4. mājas lapas pārvaldība;
5. no likumdošanas izrietošo prasību izpilde;
6. atbildēšana uz klientu jautājumiem;

3. Personas datu (datu) izmantošana un uzglabāšana.

Consolis Latvija neizpauž klienta personas datus (datus) trešajām personām. Visi dati tiek izmantoti tikai saziņai un labāka produkta vai pakalpojuma nodrošināšanai. Consolis Latvija var nosūtīt klientiem informāciju par saviem pakalpojumiem, produktiem, jaunumiem un piedāvājumiem, ja klients ir norādījis mums savu kontaktinformāciju, bet tikmēr, kamēr klients nav pieprasījis pēdējo darbību pārtraukšanu.

Dati tiek glabāti līdz brīdim, kad klients vēlas pamest mūsu klientu sarakstu.
Ja jums ir kādi jautājumi par šo tēmu, lūdzu, sazinieties ar mums uz

Consolis Latvija ir ieviesis nepieciešamos tehniskos, fiziskos un organizatoriskos drošības pasākumus, lai aizsargātu klienta personas datus (datus) no nozaudēšanas un nelikumīgas apstrādes.

4. Sīkdatnes

Consolis Latvija vietnē https://consolis.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa pārlūkprogramma automātiski saglabā klienta izmantotajā ierīcē. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu informāciju par to, kā klients izmanto vietni, lai padarītu vietnes lietošanu klientam personiskāku un lietotājam draudzīgāku.

https://consolis.lv savā tīmekļa vietnē izmanto šādas sīkdatnes:
1. sesijas sīkdatnes, kuru mērķis ir nodrošināt pakalpojuma lietošanu;
2. pirmās un/vai trešās puses sīkdatnes, kuru mērķis ir rādīt klientam atbilstošu reklāmu, piedāvājumus un uzlabot klienta mājaslapas lietošanas pieredzi;
3. trešās puses analīzes sīkfaili, kuru mērķis ir optimizēt mārketinga komunikāciju. Klients var bloķēt savā ierīcē saglabātās sīkdatnes, mainot atbilstošos tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus. Ja sīkfaili netiek izmantoti, vietne var nedarboties pareizi un/vai tā var nebūt pieejama.

Vietne https://consolis.lv izmanto sīkdatnes, lai padarītu jūsu lietošanas pieredzi ērtāku. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu lietošanas, konfidencialitātes politikā un sīkfailu rokasgrāmatā.

5. Klienta tiesības

Klientam ir tiesības piekļūt paša Klienta personas datiem, ko apstrādā Consolis Latvija, un tiesības pieprasīt neprecīzu personas datu labošanu.

Ja Klientam ir jautājumi par savām tiesībām vai viņš uzskata, ka Consolis Latvija ir pārkāpis viņa tiesības, apstrādājot viņa personas datus (datus), viņam noteikti jāsazinās uz e-pasta adresi

6. Citi noteikumi

Consolis Latvija patur tiesības vienpusēji mainīt lietošanas noteikumus, privātuma politiku un sīkdatņu lietošanas rokasgrāmatu. Šīs rokasgrāmatas jaunākā versija vienmēr ir pieejama šajā vietnē.

Uz šo sīkfailu izmantošanu un privātuma politiku attiecas Latvijas Republikas tiesību akti. Strīdi vai pretenzijas, kas izriet no polises, tiek risinātas Latvijas Republikas tiesā .

All rights reserved © 2024 Consolis Latvija SIA Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down