Menu

Drošības diena 2023: Drošības stiprināšana Consolis Baltics

29/09/2023

Tapat kā katru gadu, arī 2023. gadā Consolis uzņēmumi organizē ikgadējo Drošības nedēļu. Šī pasākuma mērķis ir nodrošināt drošāku darba vidi un stiprināt komandas vienotību. Consolis koncerna, kas apvieno 17 uzņēmumus, tajā skaitā Baltijas reģionā darbojošos uzņēmumus Consolis Latvija Latvijā, E-Betoonelement Igaunijā un Betonika Lietuvā, rīkotā Drošības diena 2023 simbolizē mūsu kopīgo apņemšanos un konkrētu rīcību drošības jomā. Mēs esam konsekventi virzījušies uz šo mērķi un veikuši konkrētus pasākumus, lai panāktu drošību visās jomās. Līdztekus ikdienas novērojumiem, tematiskām sanāksmēm un darbības rādītāju ziņojumiem, Drošības diena apvieno vienā dienā dažādas apmācības, seminārus un praktiskus uzdevumus saistībā ar drošības tēmām.

Consolis Baltics izpilddirektors Dmitrijs Mežinskis norāda: "Mēs koncentrējamies gan uz ilgtermiņa drošības stratēģiju, gan ikdienas darbībām, lai nodrošinātu drošu darba vidi visiem mūsu darbiniekiem, un reizi gadā mēs fokusējamies tieši uz drošības un labklājības tēmām, rīkojot mācību pasākumu – Drošības dienu! Baltijas valstīs Drošības diena Consolis Latvija notiek šodien, 29. septembrī, bet 25. septembrī Consolis Drošības nedēļas ietvaros rīkotie Drošības dienas pasākumi norisinājās E-Betoonelement un 27. septembrī – Betonika. Drošības dienā notiek strukturēti semināri, kurus vada attiecīgās jomas speciālisti. Mērķis ir sniegt mūsu darbiniekiem vērtīgus norādījumus par darba drošības uzlabošanu un vispārējās labsajūtas veicināšanu. Semināros tiek aplūkoti tādi tehniski aspekti kā, piemēram, celtņu ekspluatācija, droši darba paņēmieni, bīstamības apzināšana un vispārējā labsajūta mūsu darba vidē. Tāpat dalībnieki tiek apmācīti pirmās palīdzības sniegšanai, ugunsdrošības jomā un efektīvai rīcībai ugunsgrēka gadījumā.
Viena no svarīgām tēmām ir mūsu kolektīvā atbildība par drošu darba vidi, kas atspoguļota arī sauklī “Nepaej garām”. Visi darbinieki tiek aicināti aktīvi apzināt un novērst iespējamos apdraudējumus.
Esmu pateicīgs mūsu komandām par aktīvo līdzdalību un vēlos izteikt sirsnīgu pateicību visiem organizatoriem, kas sagatavojuši šos izcilos un izglītojošos seminārus. Viņu atdeve un lieliskās apmācīšanas iemaņas palīdz mums izveidot vēl drošāku darba vidi, vienlaikus uzlabojot mūsu prasmes, informētību un kolēģu labsajūtu."

Baltijas centralizētās plānošanas un dizaina projektu vadītāja Tatjana Sizova uzsver: “Consolis drošība ir saistīta ar tādas darba vides radīšanu, kurā es un mani kolēģi jūtamies droši un novērtēti, kurā mēs varam veikt savus uzdevumus bez liekiem riskiem. Drošība nav tikai noteikums, tas ir solījums, ko mēs pildām. Draudzīgums nav tikai pieklājība, tas ir veids, kā mēs kopā strādājam. Šīs vērtības veido vidi, kurā ikviens var justies labi un attīstīties. Drošības dienas tēma “Nepaej garām” atgādina mums par nepieciešamību rīkoties – ja es redzu kādu apdraudējumu, es rīkojos, lai to novērstu. Mēs rūpējamies cits par citu.”

Kopumā Drošības diena atgādina mums par mūsu kopīgo atbildību un apņemšanos nodrošināt kolēģu drošību. Tā uzsver, ka drošu darba kultūru var panākt tikai tad, ja ikviens aktīvi iesaistās un uzņemas atbildību.

Veel uudiseid

All rights reserved © 2024 Consolis Latvija SIA Powered by TENFOR marketing
magnifiercrossmenuchevron-down